(szerokość: 190 / wysokość: 190)      SZKOLNY KONKURS

"PIĘKNIE CZYTAM"

14 marca 2013 r. w bibliotece odbył się szkolny  konkurs „Pięknie czytam" dla klas II i III.

Przed konkursem czytania,  starsi koledzy i koleżanki przedstawili inscenizację wierszy Juliana Tuwima pt: „Wiersze które lubimy".

Uczniowie i uczennice biorący udział w konkursie nie znali wcześniej czytanych tekstów. Wykazali się poprawną dykcją, intonacją, odpowiednim tempem podczas czytania.

Jury podczas żywej dyskusji wyłoniło następujących zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W klasach drugich:

I miejsce – Katarzyna Soboń kl. II a

I miejsce – Bartosz Tomaszewski kl. II b

II miejsce – Klaudia Śliwiany kl. II b

II miejsce – Michał Chopkowicz kl. II c

III miejsce – Malwina Bosek kl. II c

III miejsce – Patryk Gromala kl. II a

W klasach trzecich:

I miejsce – Agnieszka Wawroniak kl. III b

I miejsce – Aleksandra Cawrycz kl. III c

II miejsce – Alina Malik kl. III a

II miejsce – Kacper Matys kl. III a

II miejsce – Karolina Madura kl. III c

III miejsce – Roksana Kusz kl. III b

Nagrody zostały wręczone przez p. dyrektor Elżbietę Borysewicz i członków komisji: p. Agnieszkę Tworzydło i p. Bożenę Szarek.

Organizatorzy konkursu: Dorota Chopkowicz, Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

(szerokość: 190 / wysokość: 125)  (szerokość: 190 / wysokość: 125) (szerokość: 190 / wysokość: 125)   (szerokość: 190 / wysokość: 125)

Więcej zdjęć w galerii      E.R