OGÓLNOPOLSKI

                 KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

 

 

     

   12 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. W grupie młodszej z klas I – III laureatem został Kacper Matys z klasy III a – 10 miejsce w Polsce, wyróżnienie otrzymał Jakub Arasim z klasy III b – 14 miejsce w Polsce. Na uwagę zasługują też wysokie miejsca Mateusza Kłuska z kl. II b, Willera Kerstensa z kl. II c, Natalii Gniewczyńskiej z kl. III a oraz Kajetana Tracza z kl. I a.

W grupie klas IV – VI laureatami zostali Arkadiusz Ligas z kl. VI a – 6 miejsce w Polsce oraz Dawid Laskowski z kl. V a – 7 miejsce w Polsce. Wyróżnienie otrzymał Kacper Jaworski z kl. VI b – 11 miejsce w Polsce. Wysokie miejsca zajęli też Rafał Wiszniewski z kl. VI c oraz Damian Kłos z kl. VI a.

  Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesu.

 

 

 

 Poniżej zamieszczamy zdjęcia naszych laureatów: Dawida Laskowskiego z klasy  V a, Kacpra Matysa z klasy  III a, Kacpra Jaworskiego z kl. VI b, Arkadiusza Ligasa z kl. VI a, Jakuba Arasima z kl. III b.

 

  (szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

  (szerokość: 375 / wysokość: 500)   (szerokość: 375 / wysokość: 500) 

  (szerokość: 375 / wysokość: 500)   (szerokość: 375 / wysokość: 500)                                                        

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie