SPOTKANIE Z POLICJANTAMI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Z inicjatywy pań ze  świetlicy Małgorzaty Horodeckiej, Aleksandry Halikowskiej oraz Teresy Miłuch zaproszono policjantów, którzy przestrzegali najmłodszych uczniów przed niebezpieczeństwami z jakimi mogą spotkać się na co dzień. W czwartek tj. 23 maja w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty dla dzieci z zakresu przeciwdziałania agresji. Spotkanie przeprowadzili Andrzej Jurkowski z wydziału ds. nieletnich oraz Piotr Demiańczuk. Dzieci  aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Poruszono wiele ciekawych kwestii m.in. tych dotyczących przemocy w szkole. Prowadzący warsztaty zadawali trudne pytania, natomiast uczestnicy za prawidłowe odpowiedzi otrzymywali nagrody.

Zdjęcia:  www.chojnow.pl