Narodowe Czytanie  - Chojnów 2013

„Spotkajmy się z Aleksandrem Fredro"

5 września 2013 r. pięcioro uczniów z klas trzecich ze świetlicy brało udział w literackim spotkaniu w „Domu Schrama" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Impreza odbywała się w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowego Czytania" pod patronatem prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Jej tegorocznym bohaterem był Aleksander Fredro, którego bajki czytali uczniowie.

Gratulujemy uczniom znakomitego występu a ich rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniach.

Dorota Chopkowicz i Bożena Szarek

Na scenie  prezentowali się kolejno: Michał Chopkowicz w bajce „Paweł i Gaweł"

Dominika Tenior  w bajce „Koguty"

Paulina Bratko w bajce „Wiatr i noc"