„Śniadanie daje moc"

Już po raz kolejny w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja „Śniadanie daje moc" promująca zdrowy styl życia i odżywiania. Jako szkoła promująca zdrowie przywiązujemy dużą wagę do tego, co jemy, dlatego w piątek 8 listopada wszystkie klasy wraz ze swoimi wychowawcami wspólnie przygotowywały zdrowe drugie śniadania, a następnie je z apetytem zjadały. W śniadaniowym menu nie zabrakło warzyw, owoców, jogurtów i soków owocowych. Teraz wszyscy uczniowie wiedzą już, jakie składniki powinny się znaleźć w zdrowym śniadaniu i że to, co jest zdrowe, może też być smaczne i kolorowe.

więcej zdjęć w galerii