W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie naszej szkoły, co miesiąc walczą o tytuł „BANKOWEJ KLASY".

W miesiącu październiku tytuł „BANKOWEJ KLASY" zdobyła klasa III a   i otrzymała puchar przechodni w postaci „ Żyrafki Lokatki " oraz ołówki z logo SKO.

Uczniowie klasy III A zaoszczędzili na swoich kontach najwięcej pieniędzy w przeliczeniu na jednego ucznia. A uczennica – Paulina Podobińska została Mistrzem Systematycznego Oszczędzania.

W nagrodę klasa dostała dofinansowanie do wycieczki oraz zaproszenie do zwiedzenia Banku PKO w Legnicy.

Dyrektor Grzegorz Dziadkowiec oraz pracownicy banku zapoznali uczniów z zasadami funkcjonowania tej instytucji oraz charakterem pracy bankowców.

Na zakończenie uczniowie otrzymali drobne upominki oraz słodkości . Na pewno wiele z tych informacji zostanie dzieciom na długo w pamięci i będą potrafili z nich skorzystać w przyszłości.