Światowy Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

(szerokość: 190 / wysokość: 285)25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka świata, najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy miś maskotka powstał 111 lat temu i do dziś jest jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś".

25 listopada w naszej świetlicy także świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Podczas zajęć dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, były zagadki, wierszyki i piosenki. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich pluszakach oraz bajkach, w których można je spotkać. Na zakończenie zajęć każdy uczeń wykonał swojego pluszowego misia.

(szerokość: 375 / wysokość: 562) (szerokość: 375 / wysokość: 562)

E.R