Sport Szkolny

(szerokość: 375 / wysokość: 210)W dniu 3 października 2016 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w finale wojewódzkim w dwuboju nowoczesnym w Nowej Rudzie – (są to jedne z najtrudniejszych zawodów  polegające na biegu na dystansie 1000m a następnie przepłynięciu 100 m stylem dowolnym) . W zawodach  brało  udział 25 reprezentacji z całego naszego województwa w kategorii szkół podstawowych. W zawodach braliśmy  udział dopiero drugi raz  więc na razie zdobywamy doświadczenie.

Reprezentacja chłopców z naszej szkoły w składzie Michał Chopkowicz, Marcel Bijak, Kajetan Tracz, Mikołaj Gil zjęła XVIII miejsce ,a reprezentacja dziewcząt składzie Emilia Kopczyńska, Julia Jabłońska, Eliza Laskowska, Malwina Bojczuk zajęła XX miejsce.

Od 16  września w naszej szkole prowadzone są zajęcia dodatkowe z pływania mające na celu poprawę umiejętności pływackich i przygotowaniu uczniów do reprezentowania naszej szkoły w zawodach. Zajęcia odbywają się w poniedziałek (prowdz.pani Renata Rychlińska) ,we wtorek oraz piątek (prowadz. Ryszard Kopacki) zajęcia odbywają się w godz.13.30 – 14.15.

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

Więcej zdjęć w galerii    E.R