Podsumowanie akcji "Daj złociaka na zwierzaka"

W październiku klasa VI a przeprowadziła kolejną akcję "Daj złociaka na zwierzaka". W tym roku formy zbierania datków były bardzo urozmaicone, np loteria fantowa, stoisko z przekąskami, malowanie twarzy, sprzedaż zabawek. Uczniowie zebrali aż 1242 zł. Gromadzili też karmę, koce i kołdry. Do akcji przyłączyli się także uczniowie z Gimnazjum nr 1 dzięki pani Ewie Wołoszyn, która tę inicjatywę rozpropagowała w swojej szkole.

Dary oraz pieniądze zostały przekazane pani prezes Fundacji "Stacyjka Maltusia", Aleksandrze Czechowskiej. Pani Ola odwiedziła naszą szkołę, opowiadała o swojej fundacji i oczywiście bardzo  dziękowała.

Klasa VIa również serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję lub ją wspierali.