XV KONKURS PLASTYCZNY „ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE"

Oddział Miejski TPD w Legnicy ogłasza XV edycję konkursu

„Żyjmy zdrowo i bezpiecznie

oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

Konkurs ma na celu popularyzację zdrowego stylu życia (racjonalne odżywianie, uprawianie sportów, właściwe spędzenie wolnego czasu, zapobieganie nałogom) oraz bezpieczeństwa (bezpieczne poruszanie się po drogach, bezpieczna kąpiel, zapobieganie pożarom, itp.).

W tym roku przewidujemy także wydzielenie w konkursie części dotyczącej zasad ruchu drogowego - za prace o tej tematyce będą przyznawane osobno miejsca i wyróżnienia. Dla osób, które podejmą ten temat przewidziane są specjalne wyróżnienia i nagrody ufundowane min. przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy.

W pracach należy podać:

·        imię i nazwisko,

·        wiek

·        szkołę lub placówkę wykonującego.

Termin dostarczenia prac upływa -17 marca 2017r

Prace należy składać

w sali nr 5 (u p. Aleksandry Halikowskiej) lub w świetlicy szkolnej.

Laureaci zostaną powiadomieni za pośrednictwem Przewodniczących drogą mailową, wyniki będą również dostępne na stronie internetowej TPD. Organizatorzy nie zwracają nagrodzonych prac.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE !!!!