IX Przegląd Zbiorów Młodych

Kolekcjonerów i Hobbystów

Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy organizuje IX Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów w dniu 18 marca 2017 r. w godz. 10:30-12:30 w C.H. Galerii Piastów w Legnicy ul Najświętszej Marii Panny 9. Ekspozycję można przygotowywać od godz. 9:30..

W przeglądzie może wziąć udział kolekcjoner w wieku 6-19 lat (przekroczenie wieku może dotyczyć tylko osoby niepełnosprawnej), który zgłosi do 13 marca 2017r. swój udział podając imię, nazwisko, adres, wiek, szkołę, do której uczęszcza, telefon i opis kolekcji.

W tym roku stawiamy na innowacyjnośc z uwagi na nową edycję i atrakcyjne nagrody

I miejsce – 500 zł, II miejsce – 300 zł, III miejsce – 200 zł oraz nagrody rzeczowe i wyróżnienia, a dla zwycięscy puchar. Przyznana zostanie także nagroda publiczności. Aranżacja stoiska we własnym zakresie (organizator udostępnia: stół, podesty, ławy oraz pufy na mniejsze kolekcje). Prosimy o rzetelną weryfikację kolekcji.

Wszyscy uczestnicy otrzymają plakietki okolicznościowe i dyplomy uczestnictwa oraz napój i ciastko.. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie 15 zł od zgłaszającego na konto O/O TPD Legnica lub wyjątkowo do kasy Oddziału Miejskiego al. Orła Białego 2 I Piętro lub oświadczenie, że wpłata zostanie dokonana w dniu imprezy do godziny 10:00. Pieniądze zostaną przeznaczone na częściowe pokrycie kosztów organizacji imprezy.

Nr konta bankowego:

BANK ZACHODNI WBK 1 ODDZIAŁ w LEGNICY