SPOTKANIE AUTORSKIE
Z RAFAŁEM WITKIEM

W piątek 13 kwietnia klasa III b udała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie z Rafałem Witkiem, autorem powieści, wierszy i słuchowisk dla dzieci. Jego książki są niecodzienne i dowcipne, bawią i uczą zarazem.

Pisarz w ciekawy sposób zaprezentował swoją twórczość. Wybrani uczniowie losowali z walizki przedmioty nawiązujące do utworów autora. Po zabawie następowała prezentacja książki. W ten niezwykły sposób mali czytelnicy zostali przeniesieni w zaczarowany świat wyobraźni.

Na koniec spotkania Pan Rafał odpowiedział na wszystkie pytania dzieci i rozdał autografy.

Aleksandra Halikowska

(szerokość: 273 / wysokość: 363)(szerokość: 273 / wysokość: 363)(szerokość: 273 / wysokość: 363)(szerokość: 273 / wysokość: 363)(szerokość: 273 / wysokość: 363)(szerokość: 273 / wysokość: 363)