ODWIEDZINY ŚW. MIKOŁAJA

W KLASIE ID

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień – 6 grudnia... Wszystkie dzieci już od kilku tygodni odliczały dni, a od rana z wielką niecierpliwością nasłuchiwały magicznych dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie zawiódł  nikogo i nie kazał długo na siebie czekać. Już o dziewiątej zawitał do klasy Id. Uczniowie w świątecznym nastroju przyjęli gościa. Podczas wizyty dzieci miały okazję zadać Mikołajowi ciekawe pytania związane z jego życiem i pracą. Święty obdarował wszystkich zabawkami, ciepłym uśmiechem i miłymi słowami.

W podziękowaniu za odwiedziny i paczki uczniowie zaśpiewali piosenkę „To Mikołaj, to Mikołaj!" oraz wręczyli gościowi samodzielnie wykonane laurki i słodki podarek.

Zdjęcia zrobione z Mikołajem są wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Aleksandra Mazurkiewicz

(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)