Szkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 25 lutego 2019 r. odbył się  Szkolny Konkurs Recytatorski . W szranki stanęli uczniowie kl. IV – Oliwia Aleksandrowicz, Zuzanna Kopczyńska i uczniowie klas V - Natan Chęciński i Bartosz Ptasznik  Uczniowie zaprezentowali wiersze i fragmenty prozy a oceniało ich recytację  jury w składzie p. Klaudia Dominiak, p. Małgorzata Graban, p. Barbara Słotwińska oraz p. Beata Wawrzeńczyk. Poziom był wyrównany, więc do Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik" zakwalifikowali się wszyscy uczestnicy. Życzymy recytatorom powodzenia i trzymamy kciuk.

K.D

E.R