BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS 7 I 8

Dnia 21 lutego, w auli Gimnazjum nr 2 odbyła się szkolna dyskoteka z okazji karnawału dla klas 7-8. Niektórzy z uczniów nawet się przebrali z tej okazji. Uczennice z klasy VIII A wraz z wychowawczynią p. Sabiną Kaszowską wymyśliły zabawy, w których chętnie brali udział wszyscy uczestnicy. Pod okiem nauczycieli wspólnie się bawiliśmy Na początku klasy rywalizowały ze sobą w przeciąganiu liny. Było przy tym dużo zabawy, a sama walka była tak wyrównana, że ciężko było wyłonić zwycięzcę.

Następnie zabawa, która wywołała uśmiech na twarzach wszystkich uczniów. W czasie grania muzyki przekazywaliśmy sobie plecak z różnymi ubraniami lub akcesoriami. W ten sposób niektórzy chłopcy zmienili się w piękne blondynki

Kolejną atrakcją był niespodziewany występ naszego kolegi z klasy VIII B - Łukasza Kempeckiego. Łukasz pokazał nam swoje umiejętności w beatbox'ie i tym samym zyskał podziw uczniów i nauczycieli.

W przerwie od znanych nam utworów DJ puszczał piosenkę do "Belgijki". Wtedy wszyscy uczestnicy zabawy stworzyli wielkie koło i wspólnie zatańczyli. Ostatnia zabawa była w parach. Był to tzw. "taniec na gazecie". Wszyscy wykazali się kreatywnością, a także świetnie się przy tym bawili.

Gdy ktoś poczuł głód czy spragnienie mógł skorzystać ze straganu, na którym można było dostać słodkie napoje, pączki, galaretki i popcorn. Serdecznie dziękujemy rodzicom z klasy VIII a za poświęcony czas i pomoc sprzedawaniu słodkości.

Dyskoteka była bardzo udana, każdy z uczniów do domu wrócił zadowolony i wybawiony!!!

Anna Tersa (szerokość: 750 / wysokość: 562)

więcej zdjęć w galerii