ŚWIATOWY DZIEŃ CZYTANIA TOLKIENA

I KONKURS „W ZACZAROWANYM LESIE TOMA BOMBADILA"

W MBP W CHOJNOWIE

W 2003 roku The Tolkien Society ogłosiło 25 marca Światowym Dniem Czytania Tolkiena. W tym czasie organizowane są różne wydarzenia związane z twórczością J. R. R. Tolkiena. W Chojnowie już po raz piąty w dniu  26 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Tolkiena realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz szkoły podstawowe i gimnazja. Hasłem, ogłoszonym przez The Tolkien Society to: Tolkien and the mysterious (Tolkien i jego tajemnice). Podczas wydarzenia czytelniczego w MBP w Chojnowie odbył się międzyszkolny konkurs „W ZACZAROWANYM ŚWIECIE TOMA BOMBADILA". Naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny 4 lub 5 osobowe z klas piątych.

I miejsce i tytuł „Drużyny Pierścienia zdobył zespół z klasy V b z SP nr 4

Skład zwycięskiego zespołu ROARKOWIE:

Amelia Ratman, Paulina Fudala, Aleksandra Orłowska, Natan Chęciński

Po wręczeniu nagród organizatorzy i uczestniczy udali się do Urzędu Miasta, gdzie wręczyli zakladki  Sekretarzowi Miasta Chojnowa - p. Brygidzie Mytkowskiej.

Dziękujemy za wspaniałą imprezę czytelniczą.

Koordynator szkolny: Elżbieta Rusiecka

II miejsce zajęli uczniowie z klasy V c

Skład zespołu KRASNOLUDÓW:

Alicja Giersok, Wiktoria Budz, Julia Pawlak, Vanessa Malosczyk i Michał Bodnar.

(szerokość: 190 / wysokość: 142) (szerokość: 190 / wysokość: 142) (szerokość: 190 / wysokość: 142)

Wizyta w Urzędzie Miasta

Więcej zdjęć w galerii  E.R