„Klimatyczna Klasa" – spektakl dla klas I – III

1 kwietnia klasy 7 c i 7 d wraz z wychowawczyniami p. Anetą Czapską oraz p. Marzeną Rudzką – Kupczyńską w ramach kampanii społecznej „Klimatyczna Klasa" zaprosiły młodszych kolegów z klas I – III na przygotowany przez siebie spektakl. Choć data niezbyt poważna, to jednak nie był to Prima Aprilis i poruszone zostały bardzo istotne kwestie związane z ekologią i oszczędzaniem energii na co dzień. Widzowie śledzili losy dwójki niegrzecznych i niedbających o naszą planetę dzieci, które dzięki Jednorożcowi i Wróżce, a także dzięki Profesorowi zmieniły swoje zachowanie i obiecały dbać o Ziemię i oszczędzać energię. Uczniowie klas I – III obejrzeli także film, z którego dowiedzieli się, jak nie marnować energii. Świetnie wszystko zapamiętali, co okazało się podczas quizu, który został przeprowadzony na zakończenie przedstawienia. Wszyscy uczniowie otrzymali też przygotowane przez siódmoklasistów ulotki, na których umieszczone zostały rady, jak oszczędzać prąd każdego dnia.

Dziękujemy młodszym kolegom za tak aktywny udział w naszym spektaklu i mamy nadzieję, że wiele się dzięki niemu nauczyliście!

Uczniowie „Klimatycznych Klas" –  7 c i 7 d

więcej zdjęć w galerii