Klimatyczna Klasa – wystawa o energii

W ramach kampanii społecznej „Klimatyczna Klasa"  i edukowania społeczności szkolnej uczniowie klas 7 c i 7 d przygotowali wystawę dotyczącą energii. Można się z niej dowiedzieć, jak szybko zużywamy nieodnawialne źródła energii i kiedy się one wyczerpią, a także jakie są alternatywne rozwiązania – czyli odnawialne źródła energii, takie jak energia wiatrowa czy solarna. Sporo miejsca na wystawie zostało też poświęcone temu, jak na co dzień można oszczędzać energię i zmniejszyć jej zużycie. Znaleźć tam można wiele praktycznych rad, jak to zrobić.

Wystawa znajduje się zarówno w budynku przy ul. Konarskiego (na II piętrze), jak też w budynku przy ul. Kilińskiego (w holu przy wejściu do szkoły). Zachęcamy do obejrzenia wystawy i zapoznania się z nią!

Uczniowie „Klimatycznych Klas" – 7 c i 7 d

więcej zdjęć w galerii