Nowy Samorząd Uczniowski

(szerokość: 375 / wysokość: 251)W dniu 12.06.2019 r w naszej szkole odbyły się wybory do nowego samorządu Uczniowskiego, a ściślej mówiąc do Rady Samorządu Uczniowskiego, którą stanowią przedstawiciele całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 4 im Janusza Korczaka.

Do Samorządu Uczniowskiego  i Małego Samorządu uczniowskiego weszli uczniowie, którzy uzyskał największą ilość głosów w Wyborach. Na pierwszym zebraniu nowego Samorządu Uczniowskiego w dniu 14.06.2019 r. wybrali spośród siebie przewodniczącego, zastępcę , sekretarza i skarbnika Rady SU. Oto skład nowej Rady Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący SU: Tymoteusz Krakowski

Zastępca przewodniczącego: Emilia Kopczyńska

II zastępca (Mały Samorząd Uczniowski) – Hanna Małecka

Sekretarz: Julia Grzech

Skarbnik: Paulina Ziomek

Członkowie:

Brzeźniakiewicz Aleksandra

Górnicki Bartosz

Kielan Blanka (Mały Samorząd Uczniowski)

Bogacka Natasza

Sypień Karol

Powroźnik Nikola (Mały Samorząd Uczniowski)

Wszystkim nowo wybranym przedstawicielem  uczniów gorąco gratuluję i liczę na owocna i wytężona prace w nowym roku szkolnym 2018/2019.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Bernarda Mormul