Pażdziernik

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

(szerokość: 375 / wysokość: 531)Już od 18 lat na całym świecie październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresować czytelniczych. Do obchodów przyłączyła się również nasza szkolna biblioteka podejmując działania promujące bibliotekę i czytelnictwo.

Z tej okazji nasza biblioteka ogłasza konkurs plastyczny  dla klas I-IV na ilustrację ulubionego bohatera książki - format dowolny, a dla klas V -VI konkurs plastyczny na plakat okładki ulubionej książki - format dowolny oraz konkurs czytelniczy zespołowy (po 3 uczniów) dla klas II pt. „Znam wiersze Juliana Tuwima".

Termin składania prac plastycznych do 11 października 2019 r. Prace składamy w bibliotece szkolnej.

Konkurs czytelniczy - 17 października 2019 r.

Zgody na udział w konkursach do pobrania w bibliotece.

Sczegółowe informacje w bibliotece szkolnej.