APEL PODSUMOWUJĄCY

TYDZIEŃ PROJEKTÓW

W czwartek 03.10. w naszej szkole odbył się apel dla klas IV – VI, podczas którego dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy na temat krajów anglojęzycznych.  Kilka ciekawostek na ten temat przedstawili w swoich prezentacjach multimedialnych(szerokość: 392 / wysokość: 206) uczniowie klas V i V,  dzieląc się z nami nie tylko swoją wiedzą, ale również umiejętnościami w zakresie posługiwania się narzędziami TIK.

Podczas apelu mogliśmy zobaczyć interesujące miejsca Anglii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych oraz dowiedzieć się jakie potrawy jada się w tych krajach. W ramach Tygodnia Projektów, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Znam języki obce" klasy IV-VI miały za zadanie przygotować plakaty na temat krajów anglojęzycznych. Klasy IV przygotowały plakaty na temat Anglii, klasy V przedstawiły nam Szkocję, a klasy VI Walię. Martyna Myśliborska z kl. V d oraz Hanna Fidor z kl. VI d pokazały nam swoje umiejętności wokalne i językowe w piosenkach „Color of your life" Michała Szpaka  oraz „Perfect" Ed'a Sheeran'a. Występy były zachwycające! (szerokość: 225 / wysokość: 300)

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w apelu.

Alina Kozubska

więcej zdjęć w galerii