UCZNIOWIE Z „KÓŁKA WARCABOWEGO" SP 4 W CHOJNOWIE WYWIĄZALI SIĘ Z ZADANIA NA TURNIEJU WARCABOWYM !!!!

19.X. b.r. w Ciechowie k./ Środy Śląskiej odbyły się „Rozgrywki strefowe w warcabach stupolowych", w których brali udział uczniowie naszej szkoły z „Kółka warcabowego". Startowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: „Orlik" – uczniowie z klas I-IV, „Młodzik" – uczniowie  z klas V-VI .Do zmagań przystąpili reprezentanci z różnych powiatów, my  reprezentowaliśmy powiat legnicki. Po powitaniu wszystkich zawodników oraz przybyłych gości odbyła się krótka odprawa techniczna podczas której omówiono najważniejsze sprawy związane z zawodami. Po sprawdzeniu obecności oraz skojarzeniu par na pierwszą rundę rozpoczęły się zawody. Uczniowie z SP4 w Chojnowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w turnieju. Bardzo odpowiedzialnie podeszli do każdej walki. Wykonanie każdego ruchu było decyzją wcześniej przemyślaną i analizowaną. Dzieci umiały przyjąć zwycięstwo jak i porażkę.  Czas spędzony podczas turnieju był okazją do nawiązania nowych przyjaźni, kontaktów towarzyskich a także poznania tolerancji wobec innych .                      Zwycięzcy  otrzymali pamiątkowe  medale i dyplomy.

Kategoria „Orlik"

I miejsce - Aleksandra Kołodziejczyk