PROJEKT „JAK ODCZYTYWAĆ EMOCJE?"- pierwszy etap zrealizowany!

foto:https://pixabay.com/p

Za nami kolejne zajęcia i I etap projektu zatwierdzony  przez platformę Uniwersytetu Dzieci. . Tym razem klasa IV b nauczyła się :

- czym jest koncentracja

- dlaczego tak trudno jest nam się czasami skoncentrować

-  jakie czynniki wpływają na problemy z koncentracją

- jak świadomie kierować uwagę na swój umysł

Po zajęciach uczniowie wiedzą już jak poradzić sobie  z trudnym zadaniem i jakie czynniki pomagają a jakie przeszkadzają im w osiąganiu celów.  Na lekcji oglądaliśmy film edukacyjny, wykonywaliśmy szereg zadań  i trenowaliśmy koncentrację uwagi   z podziałem na zadania angażujące zmysł wzroku, słuchu i dotyku.

Wychowawca

Sabina Kaszowska

Więcej zdjęć w galerii           wst. E.R