Z serca dla serca, czyli dobroczynna akcja

dzieciaków z II B!

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Zbliża się wyjątkowy czas - czas Świąt Bożego Narodzenia, który skłania do refleksji, radości, a także do czynienia dobra. Aby sprawić komuś radość niejednokrotnie nie trzeba wiele- jeden uśmiech, miły gest, podanie pomocnej dłoni. Cudowne dzieciaki z klasy II b wiedzą jak sprawić komuś przyjemność, zupełnie bezinteresownie, nie oczekując niczego w zamian. Ale zacznijmy od początku…

Gdzieś w czeluściach Internetu znaleźliśmy komunikat od pewnej pani, która ma niepełnosprawnego synka, a który w grudniu obchodzi urodziny. Zapytanie w komunikacie brzmiało, czy ktoś nie miałby ochoty wysłać urodzinowej kartki dla chłopczyka, bo takowe sprawiają mu wielką radość. Nie zastanawiając się długo zuchy z II b przystąpiły do pracy. (szerokość: 375 / wysokość: 281)Własnoręcznie wykonały piękne pocztówkowe kartki urodzinowe, które samodzielnie zaadresowały. Dzieci z wielkim uśmiechem, z dobrym słowem płynącym prosto z serca dla serca, przygotowały małe artystyczne dzieła. Dzieciaki jesteście wielkie!

Wychowawca Natalia Halikowska

PS. Chętnych, którzy mają ochotę sprawić małemu, potrzebującemu wsparcia jubilatowi trochę radości, zapraszamy do sali nr 10 (od 11.30- p. Natalia Halikowska) po jego adres!

E.R