WyglÄ…da dobrze

„Podaruj  prezent na ÅšwiÄ™ta"

Klasa V c odpowiedziaÅ‚a na apel fundacji „Na Ratunek Dzieciom z ChorobÄ… NowotworowÄ…" i wÅ‚Ä…czyÅ‚a siÄ™ do akcji „ Podaruj  prezent na ÅšwiÄ™ta ". ZorganizowaliÅ›my w szkole  kiermasz sÅ‚odkoÅ›ci. Za uzyskany dochód kupiliÅ›my duuużo prezentów. Wiemy, że trafiÄ… do maÅ‚ych pacjentów PrzylÄ…dka Nadziei, gdzie zmagajÄ… siÄ™ z chorobÄ… nowotworowÄ…. Bywa, że nawet Å›wiÄ™ta spÄ™dzajÄ… w szpitalu. Mamy nadziejÄ™, że nasze prezenty przyniosÄ… radość i uÅ›miech. Wszystkim, którzy wsparli naszÄ… akcjÄ™ kupujÄ…c ciasta na naszym kiermaszu, bardzo dziÄ™kujemy. Wkrótce fotorelacja.

Klasa V c