19.12 2019 roku odbyło się spotkanie "NOE" dla rodziców klas 7. Celem programu było doświadczenie przez uczestników, ich znaczenia w zdrowym życiu dorastających dzieci.
                   Pedagog Maria Pura, poprosiła realizatorów "NOE" o zapoznanie rodziców z wynikami ankiet, które wypełniali uczniowie. Wyniki te obrazowały postawy naszej młodzieży wobec alkoholu i innych środków uzależniających.
              To co usłyszeli rodzice, dało im wiele do myślenia. Wiek inicjacji alkoholowej obniżył się. Konieczność działań w tym zakresie jest także odpowiedzią na wzrost spożycia alkoholu przez nieletnich. Mówią o tym badania prowadzone w całej Polsce.
                 Forma warsztatowa spotkania sprawiła, że rodzice byli aktywnymi uczestnikami. Otrzymali też podstawową wiedzę nt. Drogi do UZALEŻNIENIA.
Maria Pura

więcej zdjęć w galerii