„BAJKOWE ZAJĘCIA" w klasie II c przygotowane przez Koło Przyjaciół Biblioteki

W dniu 22 stycznia  2020 r. członkowie Koła Przyjaciół Biblioteki z opiekunką  zaprosili do czytelni uczniów z klasy II c  z wychowawczynią p. M. Kazieczko. W ramach programu „Cała szkoła czyta dzieciom" i promocji czytelnictwa  uczennice z KPB :czytały z podziałem na role tekst pt. "Zosia i fiołkowy kapelusz" Edyty Zarębskiej. Dzieci  obejrzały prezentację pt. "Z jakiej to bajki". Odgadywały zagadki, tytuły i autora książek na podstawie ilustracji. Nasi młodsi koledzy i koleżanki pięknie odpowiadali na zadawane pytania,  odgadywali z jakiej baśni jest wylosowany z czarodziejskiego worka  rekwizyt. Wzorowo układali bajkowe puzzle.  Za prawidłowe odpowiedzi otrzymali  zakładki do książek, a po zajęciach wypożyczali książki.

Członkowie KPB z kl. VI d: H. Perchaluk, L. Olbrych, N. Marcinek i opiekun E. Rusiecka

Więcej zdjęć w galerii  E.R