Wyśpiewany sukces chóru Allegro!

W naszych czwórkowych szeregach można odnaleźć wiele niebiańskich głosów, które dały się poznać przy niejednym występie szkolnym i nie tylko. Większość z nich uczęszcza na cotygodniowe spotkania chóru „Allegro".  Chór kierowany przez pasjonata muzyki- pana Zenona Chmielewskiego, od wielu lat jest chlubą naszej szkoły, wciąż zdobywa najwyższe miejsca, osiąga sukcesy, dzięki czemu jest powodem wielu naszych uciech.

I tym razem nie jest inaczej.

Nasz chór wyruszył na podbój XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w dniach 24 i 25 stycznia w Miłkowicach. Do muzycznej rywalizacji przystąpiło wiele utalentowanych osóbek, w tym nasi chórzyści. Po wyśpiewanym boju, efekt reprezentantów SP4 był miłą niespodzianką! Czwórkowe Śnieżynki podbiły swym wykonaniem serca jury, a tym samym zdobyły zaszczytne III miejsce! W nagrodę za piękny występ otrzymały statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 150 zł! Wielkie brawa i serdeczne gratulacje z życzeniami dalszych sukcesów!

Natalia Halikowska

E.R