Biologia - kl. 5
Natasza Kuczak miejsce 7 - dyplom wyróżnienia
Martyna Myśliborska - miejsce 9 - dyplom wyróżnienia
Miłosz Szaja - miejsce 11-dyplom wyróżnienia
Eryk Podobiński - miejsce 12 - dyplom wyróżnienia
Aleksandra Brzeźniakiewicz - miejsce 13 - dyplom wyróżnienia
Igor Sobczak - miejsce 15 - dyplom wyróżnienia
Biologia - kl. 6
Hanna Fidor - miejsce 14 - dyplom wyróżnienia
Fizyka - kl. 8
Hubert Kupczyński - miejsce 14 - dyplom wyróżnienia
Geografia - kl. 6
Dawid Jamry – miejsce 15 - dyplom wyróżnienia
Język angielski - kl. 6
Dawid Jamry - miejsce 7 - dyplom wyróżnienia
Język angielski - kl. 7
Jakub Pacuła - miejsce 11 - dyplom wyróżnienia
Matematyka - kl. 4
Michał Jankowski - miejsce 15 - dyplom wyróżnienia
Anna Bogacz-Bielińska - miejsce 15 - dyplom wyróżnienia
Matematyka - kl. 7
Bartosz Górnicki - miejsce 13 - dyplom wyróżnienia
Emilia Kopczyńska –miejsce 15 - dyplom wyróżnienia
Matematyka - kl. 8
Eliza Laskowska - miejsce 1 - grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa
Hubert Kupczyński - miejsce 1 - grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa
Wysokie miejsca w pierwszej trzydziestce zajęli:
Biologia: Agnieszka Kużdżał, Maja Świdurska, Jakub Gawron, Katarzyna Mej, Dominik Zgrzeblak, Eliza Laskowska, Martyna Merunowicz, Dawid Merunowicz, Debora Luberda, Oliwia Kupiec, Maja Marysiewicz
Chemia - Eliza Laskowska
Fizyka - Eliza Laskowska, Kacper Guściora
Geografia - Przemysław Karnacz, Julia Grzech, Zuzanna Gawron, Hanna Perchaluk, Karol Ziomek, Piotr Roztoczyński, Milena Gil, Kamil Ziomek, Paulina Fudala, Dominik Zgrzeblak, Paulina Ziomek, Magdalena Zajdel, Kinga Zarotyńska, Jakub Pisarczyk, Monika Kucyk, Dominik Śliwa
Język angielski - Filip Piotrowski, Anna Bogacz-Bielińska, Hanna Barszczyk, Michał Jankowski, Maciej orłowski, Zuzanna Jamroz, Aleksandra Brzeźniakiewicz, Natasza Kuczak, Miłosz Szaja, Julia Rychlińska, Amelia Ratman, Hanna Fidor, Wojciech Smoczyński, Aleksandra Andreasik, Bartosz Górnicki, Dominik Zgrzeblak, Mateusz Metanowski, Kacper Guściora, Hubert Kupczyński, Maciej Kućko, Julia Krakowska
Język polski - Paulina Ziomek, Monika Kucyk
Matematyka - Hanna Barszczyk, Maciej Orłowski, Franciszek Salastowicz, Krystian Sarapata, Natalia Kłusek, Zuzanna Gawron, Amelia Ratman, Paulina Ziomek, Magdalena Zajdel, Monika Kucyk, Dominik Zgrzeblak, Kacper Guściora, Debora Luberda, Aleksandra Wolska, Wojciech Marciniszyn, Zuzanna Bajek, Patrycja Baryło
Przyroda - Maciej Rybarczyk, Julia Germanowicz, Maciej Orłowski, Mateusz Zwoliński, Zuzanna Jamroz