Kochani Uczniowie!

Kochani Uczniowie zgodnie z ustaleniami od 25.03.2020 pracujemy zgodnie z planem lekcji. Staramy się, abyście nie pozostali sami z nauką w tym trudnym czasie. Jeżeli potrzebujecie wsparcia lub napotykacie jakieś problemy, zgłaszajcie je swoim wychowawcom i nauczycielom w sposób z nimi ustalony. Mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten trudny czas.

(szerokość: 182 / wysokość: 137)Życzymy Wam dużo zdrowia i optymizmu, wierzymy, że już niedługo spotkamy się w szkole.

Pamiętajcie, pozostańcie w domach.

Beata Miler-Kornicka – dyrektor szkoły