Opuszczamy już naszą "Czwórkę". W związku z tym, że nie możemy się spotykać, pożegnać się z rówieśnikami i nauczycielami, postanowiliśmy wykorzystać Internet. Przygotowaliśmy materiały do prezentacji o naszej klasie i chcemy podzielić się ze wszystkimi wspomnieniami z lat szkolnych. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji, którą wykonała nasza koleżanka Martyna Jastrzębska. Chcemy też podziękować dyrekcji, wychowawczyniom, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólne 8 lat. Jesteśmy dumni, że chodziliśmy do tej szkoły. Zawsze będziemy pamiętać SP4 i jej wspaniały klimat.

klasa 8d