Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

DODN w Legnicy

„ Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli z główną siedzibą we Wrocławiu i w filiach w Legnicy, Jeleniej Górze i Wałbrzychu to akredytowana placówka, której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, a sprawującym nadzór pedagogiczny - Dolnośląski Kurator Oświaty.

Podstawowymi celami działalności DODN są podnoszenie jakości pracy szkół i placówek oświatowych w regionie oraz wspieranie nauczycieli w podwyższaniu kompetencji zawodowych."

źródło:www.dodn.dolnyslask.pl

kontakt: Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu Filia w Legnicy
Plac Zamkowy 1, Zamek Piastowski, 59-220 Legnica, legnica@dodn.dolnyslask.pl

www.dodn.dolnyslask.pl – adres strony DODN Legnica