Ośrodek  Doradztwa  Metodycznego  i  Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy

faks: 76 7233204

e-mail: sekretariat@odmidn.legnica.eu
www.odmidn.legnica.eu

„ ODMiDN w Legnicy to publiczna placówka doskonalenia nauczycieli prowadzona przez miasto Legnicę. Od 1 września 2017 r. wchodzi w skład Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy.

Celem Ośrodka jest inspirowanie, organizowanie i prowadzenie działań podnoszących poziom kompetencji zawodowych nauczycieli i służących poprawie jakości pracy legnickich szkół oraz placówek.

Proponujemy Państwu szeroko pojęte doradztwo przedmiotowe oraz doradztwo problemowe dotyczące bieżących zagadnień oświatowych. Mamy nadzieję, że spotkania w naszym Ośrodku pomogą w rozwiązywaniu problemów zawodowych i będą inspiracją do poszukiwania nowych, skutecznych rozwiązań edukacyjnych.

W przypadku pytań i sugestii dotyczących obszaru szkoleniowo-doradczego oraz specjalnych potrzeb zapraszamy  Państwa do kontaktu z nami.
Pełną ofertę szkoleniową znajdziecie Państwo pod adresem: www.odmidn.legnica.eu

Życzymy wszystkim owocnych i twórczych spotkań z naszym zespołem."

źródło: http://odmidn.legnica.pl/