WALENTYNKI w 2 A

Dzisiejszy dzień upłynął w naszej klasie w kolorach czerwieni i atmosferze przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. Każdy uczeń dostał czerwony, serduszkowy balonik, słodkości oraz galaretki przygotowane przez jedną z mam. Dodatkowo każda z dziewczynek dostała piękną różyczkę od kolegów z klasy. Słodkim akcentem była też poczta walentynkowa", w której dzieci wyrażały swoje sympatie pisząc na wcześniej przygotowanych serduszkach i kartkach miłe słowa do kolegi lub koleżanki.

Wych. Alina Bijak

Link do FILMU