Weź udział w konkursie! – Aby czytać się chciało, zakładkę zrób doskonałą… - KONKURS DLA KLAS I – III

Stwórz zakładkę do książki inspirowaną ulubioną bajką — wykonaj ją dowolną techniką i za pomocą dowolnych materiałów.

Dopuszczalne formaty:

·      prostokąt o wymiarach: 6 cm x 16 cm

·      prostokąt o wymiarach 8 cm x 20 cm

·      prostokąt o wymiarach 11 cm x 21 cm

Podpisz pracę swoim imieniem, nazwiskiem i klasą, a następnie dostarcz do biblioteki szkolnej.

Do konkursu możesz zgłosić 1 pracę. Każda praca będzie oceniana pod względem pomysłowości i estetyki.

Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są nagrody.

Zakładki należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do dnia 21 maja 2021r.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 31.05.2021                      REGULAMIN KONKURSU

Weź udział w konkursie! – KONKURS DLA KLAS IV– VII

Stwórz zakładkę do książki inspirowaną lekturą szkolną — wykonaj ją dowolną techniką i za pomocą dowolnych materiałów.

Dopuszczalne formaty:

·      prostokąt o wymiarach 6 cm x 16 cm

Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są nagrody.

Zakładki należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do dnia 21 maja 2021r.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 31.05.2021                            REGULAMIN KONKURSU