„Zlepek" nagrodzony!

W minionym roku szkolnym redaktorzy szkolnej gazetki „Zlepek" pracowali pilnie, a ich praca i zaangażowanie w tworzenie gazetki zaowocowały zdobyciem 6. miejsca w ogólnopolskim rankingu Juniorlab 2020/2021. W związku z tym wyróżnieniem redakcja „Zlepka" otrzymała dyplom, a do szkoły dotarły upominki – gadżety Juniormedia: piórniki, worki i długopisy. Otrzymaliśmy również vouchery do zrealizowania w sklepie internetowym empik.com o wartości 1200 zł! Za vouchery zostaną zakupione ciekawe książki, które posłużą jako nagrody dla najbardziej aktywnych redaktorów „Zlepka" w bieżącym roku szkolnym.