ARCHIWUM

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ to czas, w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej , ale trudnej pracy pedagogów. Apel  w piątek 12 października 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 4  rozpoczęły prowadzące Julia i Paulina – uczennice z klasy V B .W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski powrócił do tradycji przyznawania nauczycielom  „Januszków" , takich naszych szkolnych Oskarów! Nazwa Januszki wzięła się  oczywiście od imienia Patrona Janusza Korczaka .  Uczniowie wybrali w wyniku głosowania laureatów  w 12 kategoriach : „Mikrofon Roku" , „Żartowniś Roku", „Strażnik Międzylekcyjny", „Sokoli Wzrok" , „Stalowe Nerwy", „Bateria Roku" ,„Chodzącą Encyklopedia" ,„Bratnia Dusza" ,„Gorący Uśmiech" ,„Złoty Pazurek" , „Przytulanką Roku" , „Mol Książkowy". Życzeniom składanym nauczycielom nie było końca. Składała je Rada Rodziców, p. dyrektor Beata Miler- Kornicka, świetlica szkolna i uczniowie. Apel przygotowany przez klasy IV b i V b wraz z wychowawcami p. Małgorzatę Graban i p. Klaudię Dominiak uświetnił zespół Brooklyn - przygotowany przez p. Marzenę Anton, a oprawą muzyczną - chór szkolny prowadzony przez p. Zenona Chmielewskiego.

Na zakończenie uczniowie jeszcze raz życzyli wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły wielu sukcesów i uśmiechu na twarzy .

K. D

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii   zdj. E.R