ZESPÓŁ TANECZNY

REEPLAY

NASZA HISTORIA

Zespół taneczny „Reeplay" rozpoczął swoją działalność w 1996r. Wykonywał   taniec nowoczesny , disco z elementami akrobatycznymi.  Zespół ten uczestniczył w różnych imprezach organizowanych w Chojnowie i poza nim.  Uczestniczył w Turniejach Tańca Disco  od roku 2001 należał  do Dolnośląskiej Ligi Tanecznej. Występy sprawiają dużo radości dzieciom i ich Rodzicom.

Zespół prowadzą nauczycielki z SP4 w Chojnowie

mgr Renata Rychlińska

mgr Beata Miler-Kornicka

Osiągnięcia i sukcesy zespołu:

·        I Przegląd Zespołów Tanecznych im. Małgorzaty Staszkiewicz Legnica 2001-II miejsce.

·        II Przegląd Zespołów Tanecznych Stonoga Chojnów2001-III miejsce.

·        III Przegląd Zespołów Tanecznych Stonoga Chojnów2002-III miejsce.

·        IV Przegląd Zespołów Tanecznych Stonoga Chojnów2003-II miejsce.

·        III Regionalny Przegląd Piosenki i Tańca Gaworzyce 2003-I miejsce.

·        I Turniej Tańców Europejskich    Lubomierz 2003-I miejsce.

·        IV  Przegląd Zespołów Tanecznych im. Małgorzaty Staszkiewicz Legnica 2004-  I miejsce.

·        Ogólnopolskie Spotkania Formacji i Zespołów Tanecznych Świdnica2004-II miejsce.

·        Przegląd Tańców Współczesnych w kategorii Formacji Dziecięcych Bolesławiec- 2004- III miejsce

·        VI  Przegląd Zespołów Tanecznych Stonoga Chojnów2005-II miejsce.

Zespół Reeplay otrzymał również nominację do udziału w Finale Międzynarodowego Dziecięcego  Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w roku 2005.

Oprócz reprezentowania Chojnowa  zespół również miał zaszczyt reprezentować naszą Szkołę i Polskę na wyjazdach  zagranicznych tj.

• Włochy - Terama w 2001r oraz w Pietrafita w 2002r
  • Luksemburg - Esternach w 2005 r