10 października w Zgorzelcu odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie Placówek Korczakowskich. Uczestniczyło w nich 40 dzieci, w tym 9 z naszej szkoły.

WYNIKI:

Eliminacje na 25m

Karolina Końka IIm, Kinga Mazur IIIm, Anna Cieśla Im, Edwin Kolotilov Im, Mateusz Śpiączka IIm, Marcin Zazulczak IIm, Marta Sobiechowska IIIm, Joanna Rucińska IIm

Z każdego wyścigu do finału zakwalifikowali się zawodnicy, którzy zajęli I i II miejsca.

Finały na 25m

Edwin Kolotilov – IIm

Anna Cieśla – IIIm

Marcin Zazulczak – IIIm

Joanna Rucińska – IIIm

Karolina Końka – IVm

Mateusz Śpiączka – IVm

Sztafeta 4 x 25m w składzie J.Lipińska, J.Rucińska, K.Końka, E. Kolotilov zajęła II miejsce.

Zawodnicy z miejsc I-III zostali nagrodzeni medalami, reprezentacja pamiątkową statuetką; wszyscy zawodnicy otrzymali drobne upominki. Nasza zawodniczka Marta Sobiechowska otrzymała nagrodę dla najmłodszego zawodnika mistrzostw.

W konkurencji zabawowej -  "Poławiacze pereł" Marta Sobiechowska i Karolina Końka zdobyły I miejsca (w swoich kategoriach) i otrzymały pamiątkowe nagrody.