KONKURS „PIĘKNIE CZYTAM" W KLASACH II-III

(szerokość: 168 / wysokość: 126)Uczniowie klas drugich i trzecich zostali zaproszeni do udziału w szkolnym konkursie „Pięknie czytam". W dniu 9 kwietnia do czytelni przybyli przedstawiciele klas drugich i trzecich wyłonieni w etapach klasowych. Każdą klasę reprezentowała dwójka uczniów. Łącznie do konkursu przystąpiło 14 dzieci.

Po powitaniu, organizatorki dla dodania odwagi uczestnikom spotkania, przeczytały z podziałem na role fragment książki pt: „ Wróć Alfiku" Holly Webb. Otuchy swoim pociechom dodali również rodzice czytając „łamańce językowe".

Uczestnicy konkursu nie znali wcześniej czytanych tekstów. Wykazali się poprawną dykcją, intonacją, odpowiednim tempem podczas czytania.

Jury po długich obradach wyłoniło następujących zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W klasach drugich:

I miejsce – Kinga Zarotyńska kl. II a

II miejsce – Monika Kucyk kl. II b

III miejsce – Aleksandra Andreasik  kl. II c

Wyróżnienie:

Bartosz Górnicki II c

W klasach trzecich:

I miejsce – Marcin Janicki  kl. III b

II miejsce – Aleksandra Wolska kl. III c

III miejsce – Zuzanna Bajek kl. III c

III miejsce – Laura Janczyńska kl. III b

Wyróżnienie:

Kajetan Tracz kl. III a

Nagrody, dyplomy i zakładki  zostały wręczone przez p. dyrektor Elżbietę Borysewicz i członków komisji: p. Agnieszkę Tworzydło i p. Bożenę Szarek.

Organizatorzy konkursu: Dorota Chopkowicz, Elżbieta Rusiecka

foto:

www.chojnow.pl

(szerokość: 375 / wysokość: 250)  (szerokość: 375 / wysokość: 250)

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

LAUREACI KLAS II

LAUREACI KLAS III