„Czwórkowe Językowe Pinowanie"

Jest to akcja dla wszystkich uczniów w naszej szkole prowadzona przez p. Sabiną Kaszowską w ramach autorskiego programu językowego pt: „Języki obce- twoje okno na świat".  „Czwórkowe Językowe Pinowanie" będzie polegać na przyczepianiu na tablicę korkową  dostępną obok sali 106 „pinów" (ciekawych stron internetowych, nowych słówek, kart obrazkowych, przysłów w różnych językach , plakatów czy łamańców językowych…).  Wszystkie prace będą dziełem uczniów naszej szkoły i głównym ich celem będzie:

- motywacja do nauki słownictwa poza materiał w klasie

-dzielenie się przez uczniów swoją wiedzą z nauczycielami i innymi uczniami

- korzystanie z różnych źródeł technologii informacyjno komunikacyjnej zgodnie z programem „Szkoła z klasą"

- korelacja międzyprzedmiotowa w wykonywaniu prac

- prezentowanie swoich zainteresowań w innym języku w sposób ciekawy i kreatywny

-ułatwienie nauki wzrokowcom

Przygotuj interesujący cię temat w obcym języku, weź pinezkę, przypnij kartę pracy  i podziel się swoją wiedzą językowa z innymi!!!!!

Zapraszam

Sabina Kaszowska