„BAW SIĘ I UCZ! ŚWIETLICA

SZKOLNA PRZYJAZNA UCZNIOWI"

W związku z przystąpieniem do konkursu -„BAW SIĘ I UCZ! ŚWIETLICA SZKOLNA PRZYJAZNA UCZNIOWI" - w naszej świetlicy realizujemy szereg ciekawych zadań. Jednym z nich było zorganizowanie w ramach tygodnia Harrego Pottera (bądź innego, wybranego przez szkołę bohatera) konkursu na wykonanie czarodziejskiej różdżki i czapki. Wychowawczynie świetlicy wybrały „Tydzień Króla Maciusia I" i zadaniem dzieci było zrobienie  insygniów koronacyjnych.

Nadszedł w końcu czas rozstrzygnięcia konkursu, a wyniki przedstawiają się następująco:

Wyniki  (korona) :

I miejsce: Miłosz Marciniec z kl. Ib

II miejsce:  Daria Dybał kl. Ic

III miejsce: Paweł Marciniszyn kl. Ia

Wyniki (berło królewskie) :

I miejsce: Oskar Langner z kl. Ib

II miejsce:  Franciszek Salastowicz kl. Id

III miejsce: Kinga Betlejewska kl. Id

Wszystkim  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

E.R