UPOMINKI DLA BLISKICH

Uczniowie świetlicy przez cały rok dbają o wystrój swoich pomieszczeń. Często tworzą samodzielnie niepowtarzalne prace plastyczno-techniczne.

W minionym tygodniu dzieci z klas drugich miały za zadanie wykonać  upominki dla bliskich im osób. „Świetliczaki" z wielkim zaangażowaniem zabrały się do pracy, która wymagała od nich dużo cierpliwości i precyzji. Jak się okazało efekt końcowy był dla nich zaskakujący. Z kilku łatwo dostępnych materiałów powstały prześliczne sowy. Dzieci  stwierdziły, że takie upominki będą prawdziwą ozdobą w każdym domu oraz ucieszą każdego obdarowanego.  W obecnych czasach większość ludzi stawia na oryginalność i unikatowość. Własnoręcznie zrobione rzeczy stają się coraz popularniejsze. Mimo że są pracochłonne to przynoszą mnóstwo radości osobom wykonującym, a także otrzymującym upominek.

Wychowawcy świetlicy :

Aneta Gac, Małgorzata Kozioł

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)