Wielkanoc tuż, tuż…

Na kilka dni przed Wielkanocą Rodzice uczniów klasy IC zorganizowali Kiermasz Wielkanocny. Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się różnego rodzaju ozdoby świąteczne: stroiki, pisanki, koszyki,  koguty jak również przepyszne ciasta. Kolorowe ozdoby świąteczne wyjątkowe, niepowtarzalne i robione ręcznie cieszyły się dużym powodzeniem wśród uczniów oraz pracowników szkoły. Dziękujemy wszystkim za liczny udział w kiermaszu.

Szczególne podziękowania kieruje do Rodziców za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu  i zorganizowaniu kiermaszu.

Wych. klasy Alina Bijak

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII              E.R