KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS I - III

PT. „MALUCHY LUBIĄ WIERSZE"

Dnia 29 marca w  Szkole Podstawowej  nr 4 odbył się Konkurs Recytatorski pt. „Maluchy lubią wiersze".  Podtytuł tegorocznego konkursu recytatorskiego  brzmiał  „Czytanie Łączy Pokolenia".  W naszej szkole od wielu lat odbywają się takie spotkania, które mają na celu wspólne czytanie, dobrą zabawę oraz integrację pokoleń.

W tym dniu utalentowani uczniowie mieli okazje nie tylko zaprezentować  swoje zdolności, ale i posłuchać recytacji innych kolegów i koleżanek.

Inscenizacja o „ Samolubnej Zosi i przemądrzałym Piotrze"  w wykonaniu Oliwii Kitlińskiej i Krystiana Sarapaty rozbawiła całą publiczność rozluźniając atmosferę.  W przerwie pomiędzy recytowanymi wierszami, Maja Kańczuga z klasy II d przedstawiła nam „prośby książki".

Choć recytowane  wiersze konkursowe były bardzo trudne i długie, uczniowie naszej szkoły świetnie sobie poradzili, wprowadzając nas w zaczarowany świat poezji.

Decyzją jury laureatami Konkursu Recytatorskiego pt.  „Maluchy lubią wiersze", którzy będą reprezentować szkołę na dalszym etapie zostali:

Hanna Barszczyk – klasa I b

Oliwia Kawka – klasa II d

Bartosz Ptasznik – klas III c

Wyróżnienia otrzymali:

Zofia Augustynowicz – klasa I a

Oliwia Kapral – klasa I c

Oliwia Aleksandrowicz – klasa II a

Natalia Janczyńska – klasa II b

Oliwier Witke – klasa II c

Nikola Saj – klas III a

Kinga Mazurkiewicz – klasa III b

Aleksandra Orłowska – klasa III d

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorki konkursu

Aneta Gac, Małgorzata Kozioł

(szerokość: 375 / wysokość: 536) (szerokość: 375 / wysokość: 710)

Więcej zdjęć w galerii                 E.R