„Dla naszych dzieciaków miłość oznacza poświęcony im czas".

P.Callaway

Piknik:  BAWIĄ SIĘ ZNAKOMICIE DZIECI I RODZICE !

(szerokość: 200 / wysokość: 200) 3 czerwca 2017 –sobota- był wyjątkowy dla uczniów klasy I C. W tym dniu uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w pikniku rodzinnym zorganizowanym w Jaroszówce. Dzieciom towarzyszyli rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo starsze i młodsze.

Całe spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze. Wspólne zabawy i atrakcje przypomniały rodzicom jak bawi się w berka czy skacze na skakance. Dużą radością był przejazd bryczką konną po okolicach Jaroszówki. W trakcie pikniku była okazja do wspólnej integracji rodziców i dzieci. Wspólny wyjazd pokazał jak niewiele potrzeba dzieciom, aby sprawić im radość.

Myślę, że takie wyjazdy są wspaniałym przeżyciem zarówno dla samych dzieci jak i ich rodzin.

Serdecznie dziękuję Rodzicom za przygotowanie tak radosnego spotkania.

Wych.Alina Bijak

Więcej zdjęć w galerii              E.R