III a, III b i III d na „ZIELONEJ SZKOLE"

w Zawoi.

W dniach 26 - 29 maja klasy III a, III b i III d  były na „ZIELONEJ SZKOLE" w Zawoi.

Trasa wycieczki obejmowała:

PIĄTEK

Przyjazd do Krakowa – zwiedzanie Wawelu, Smoczej Jamy, Starego Miasta i Kościoła Mariackiego. Wieczorem spotkanie z góralami zawojskimi utrzymane w humorystycznym klimacie.

SOBOTA

Wycieczka autokarowa do kopalni soli w Bochni. Udział w ścieżce edukacyjnej „Skarbnik – Duch Kopalni". Po południu zajęcia manualne „Zabawki z siankiem".

NIEDZIELA

Piesza wędrówka do skansenu w Zawoi. Zwiedzanie Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego, zajęcia edukacyjne „Flora i fauna Beskidów". Po południu zajęcia artystyczne Malowanie na szkle oraz spotkanie z rzeźbiarzem – malowanie drewnianych ptaszków. Wieczorem dyskoteka.

PONIEDZIAŁEK

Wyjazd do Parku Rozrywki w Inwałdzie. Zwiedzanie Parku Miniatur – budowli z całego świata. Powrót do Chojnowa.

Pełni wrażeń, nowych doświadczeń i wiedzy szczęśliwie wróciliśmy do domu.

Wychowawcy klas III

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

Więcej zdjęć w galerii     E.R