Tradycyjnie z okazji tego święta Samorząd Uczniowski przeprowadził głosowanie wśród uczniów głosowanie na najlepszych nauczycieli w poszczególnych kategoriach „Januszków". Uroczyste ich rozdanie zostało poprzedzone rywalizacją przedstawicieli nauczycieli (p. Beata Miler-Kornicka, p. Bernarda Mormul, p. Aneta Czapska, p. Zenon Chmielewski i p. Ryszard Kopacki) i uczniów (Martyna Krzywda, Kamil Czapski, Ola Dąbrowska, Dominika Kubisz i Rafał Dąbrowa) w poszczególnych konkurencjach, takich jak:

- fraszki na temat przedmiotów szkolnych,

- taniec

- wiersz o szkole

- piosenka.

Zmagania oceniała komisja w składzie: p. Elżbieta Borysewicz – dyrektor szkoły, p. Elżbieta Rajczakowska – przewodnicząca Rady Rodziców, król Maciuś I (Patryk Konopnicki) i przedstawiciel uczniów – Kacper Żelichowski z kl. VIc.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak fortuna była przychylna grupie uczniów, którzy zwyciężyli 1 punktem. Cała impreza przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze, a konkurencje przeplatane były reklamami w wykonaniu koła teatralnego „Czwórka" oraz występami zespołu „Reeplay" (grupa starsza i młodsza).

Całość przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Anny Denisiak i przy pomocy Koła Teatralnego „Czwórka" z p. Barbarą Słotwińską.

"Januszki"- statuetki

Drużyna nauczycieli

Drużyna uczniów

Komisja