KLASA I A NA ZAJĘCIACH W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W dniu 05 października 2017 r.  klasa I a wraz z wychowawczynią p. Alicją Gac uczestniczyła w zajęciach  w bibliotece szkolnej. Dzieci poznały zasady wypożyczania i poszanowania książek.  W ramach programu "Cała szkoła czyta dzieciom" bibliotekarka przeczytała pierwszakom opowiadanie o borsuku i krasnalu z książki L. Krzemienieckiej pt. „Z przygód krasnala Hałabały". Po wysłuchaniu tekstu uczniowie odpowiadali na zadawane pytania dotyczące treści, następnie lepili z plasteliny postać krasnala Hałabały.   Po spotkaniu wypożyczali książki znanych i mniej znanych autorów.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii  E.R