Wycieczka klasy I a i I d do Legnicy.

(szerokość: 375 / wysokość: 249)13 grudnia 2017 r. klasy I a i I d udały się na wycieczkę do Legnicy. Podczas spaceru po centrum miasta, dzieci mogły podziwiać przepiękny, świąteczny wystrój, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie przy wielkiej bombce, choince, z Mikołajem na saniach i tym podobnych postaciach bajkowych. A wśród kolorowych kramów mogły znaleźć oryginalne świąteczne ozdoby, specjały i słodkości.

Po zwiedzeniu bajowego centrum, wszyscy udali się do Teatru Dramatycznego na spektakl interaktywny pt.: „Polowanie na Snarka". Sztuka ta składała się z siedmiu krótkich, radosnych opowieści o sile wyobraźni ukrytej w poezji, muzyce i obrazie.

Po obejrzeniu przedstawienia, pierwszoklasiści mieli też czas wolny na zakup upominków i smaczną pizzę w restauracji.

Ta przedświąteczna wycieczka sprawiła dzieciom wiele radości i wprowadziła w atmosferę świąt Bożego Narodzenia, na które z utęsknieniem czekają.

Wychowawczynie klas:

Alicja Gac i Aneta Gac

Klasa I d

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii  E.R